klikni pro větší velikost
kontaktní informace
Společnost První humpolecká stavební vznikla na jaře 1994 jako plynulé pokračování firmy "Jan Žáček- STES". Od samého počátku jsme zaměřeni především na region Humpolecka a vzhledem k jeho možnostem jsou naše zakázky náležitě rozmanité. Dokázali jsme že můžeme stejně dobře obstát v stavbách průmyslových, bytových, občanských ale i v opravách památkově chráněných objektů. Právě při opravách historických památek získali naši pracovníci další znalosti technologií a postupů kterými mohou vylepšit a posunout dál výsledek takzvaně běžných staveb. Vždyť i oprava vesnické chalupy lze při použití neobvyklých detailů povýšit na zajímavou stavbu...

Podle počtu zaměstanců se řadíme mezi malé stavební firmy, máme stále okolo čtyřiceti vlastních zaměstnanců. Ve výrobě disponujeme profesemi zedník, tesař, pokrývač, truhlář, zámečník, malíř, elektrikář. Materiální zásobování zajišťujeme z našich stavebnin vlastní dopravou a mechanizací. Některé specializované stavební profese  řešíme dodavatelsky  s okruhem místních prověřených firem. Naše základna je od počátku v areálu Na Závodí, který jsme postupně odkoupili od soukenických restituentů. Součástí tohoto areálu je stavební dvůr a sklady, hala truhlárny, dílny zámečníků a elektrikářů.
Stavebniny jsou umístěny ve vedlejším areálu "Trnkovy mlýny", sídlí tam rovněž další firmy s nabídkou malířských potřeb (Barvy Alenka), oken (Sulko), truhlářských potřeb a nábytku (Balta CZ).

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří Město Humpolec,  obecní úřady okolních obcí,  soukromé osoby a organizace, Národní památkový ústav...Velmi si vážíme faktu že nám byly svěřeny tak prestižní zakázky, jakými byla rekostrukce radnice, kostelů a dalších architektonických památek v našem krásném městě. 
klikni pro informace o firměklikni pro více informacíklikni pro informace o realizovaných akcíchklikni pro informace o prodeji stavebninklikni pro kontakty a mapu    
        klikni pro návrat